WITAMY NA FORUM POSIADACZY KATEGORII B1

WITAMY NA FORUM POSIADACZY KATEGORII B1

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-10-16 20:29:53

mylifednb

Nowy

Zarejestrowany: 2012-10-16
Posty: 1
Punktów :   

Cinquecento B1 !! 1.2 8v

Witam serdecznie. Do sprzedania jest moje oczko w głowie czyli Fiat Cinquecento. Od ponad roku czyli odkąd go posiadam jest garażowany. Wymienione zostały klocki hamulcowe, łożyska, amortyzatory ( Monroe gazowo olejowe ), końcówki drązków, tłumik środkowy i końcowy również , wachacz, rozrząd jakieś 5tyś km temu. Podwozie auta jest w całości zabezpieczone przed zimą, więc obaw nie ma, auto do poprawek lakierniczych, ale wiadomo jest to 97r. W zeszłym roku, po niefortunnej przejażdżce dziewczyny, zresztą już byłej ucierpiał zderzak i błotnik, zderzak musiałem kupić uszkodzony żeby był jakikolwiek, a kolor błotnika niestety dobrali jacyś idioci którzy kompletnie się na tym nie znali jak widać. Podłużnica i pas nie została uszkodzona, ponieważ zaliczyła tylko krzaki, stary zderzak posiadam. Najważniejsze, parę miesięcy temu w autku została przeprowadzona modyfikacja, mianowicie zmiana silnika na 1.2 8v 75km od Punto I. Dzięki temu autko ma grubo poniżej 10s do 100km/h. Spalanie w mieście waha się miedzy 6-7,5l w zależności od jazdy. Silnik odpala elegancko, ma nowiutki rozrząd nie bierze ani kropli oleju. Autko jest zarejestrowane na Kat B1, dzięki czemu można poruszać się nim od 16roku życia, w dowodzie ma wbite 547kg. Wnętrze wg mnie zadbane, w zawieszeniu nic nie wali. Jak widać przerobiłem trochę wydech dzięki czemu daje mu rasowe brzemienie i zadziorny wygląd, szyby również zostały przyciemnione. Do samochodu dodaję na życzenie bardzo dobre radyjko LG 4x50, opony zimowe ( praktycznie nówki ) z kołami stalowymi. W aucie jest centralny zamek i blokada skrzyni biegów. Auto ma ubezpieczenie i przegląd ważny przez rok, sprzedaję ponieważ kupiłem już inny samochód i nie jestem w stanie niestety utrzymać dwóch. zapraszam na oględziny, kontakt: tel. 726-956-662, Gadu-Gadu 2519507. Cena do rozsądnej negocjacji. Pozdrawiam
wywoławcza 5,5tys, zdjecia na maila dla zainteresowanych.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pldzogczen