WITAMY NA FORUM POSIADACZY KATEGORII B1

WITAMY NA FORUM POSIADACZY KATEGORII B1

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

  • Index
  •  » Akcje
  •  » Od 12 lutego 2012 wchodzi nowe prawo o b1. A ci co zdali wcześniej?

#1 2011-11-12 19:01:21

Leader

Nowy

Zarejestrowany: 2011-11-12
Posty: 1
Punktów :   

Od 12 lutego 2012 wchodzi nowe prawo o b1. A ci co zdali wcześniej?

W związku z nowym prawem o b1 mówiącym o tym, że osoby mające prawo jazdy kat. b1, będą mogły kierować tylko quadami, zadam pytanie.

Co z tymi co już zdali na b1?

Np. ja zdałem na tą kat. prawa jazdy we wrześniu tego roku, żeby jeździć autem przez 2 lata. Niestety nie dawno się dowiedziałem o nowych przepisach dotyczących b1 i z 2 lat, robi się kilka m-cy. Nie wiem co robić dalej. Taka zmiana w przepisach robi wielki bałagan. Powinno być w przepisach coś takiego, że tym co zdali już na b1 prawo jazdy nic się nie zmieni i będą mogły kierować dalej swoimi przerobionymi samochodami.  Czy może ktoś ma jakieś informacje na zadane przeze Mnie na pocz. pytanie? Podobno prawo nie działa wstecz, a tutaj zostałem narażony na wydatek 1000 zł na prawo jazdy + 3000 zł - auto i jego przerobienie. KTO MI TE PIENIĄDZE ZWRÓCI? Jeżeli ma ktoś jakiś pomysł dla nas to niech go nam przedstawi.

Offline

 

#2 2011-12-02 15:36:32

Nabish

Nowy

Zarejestrowany: 2011-12-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: Od 12 lutego 2012 wchodzi nowe prawo o b1. A ci co zdali wcześniej?

Dziś się dowiedziałem, że jeżdże juz nielegalnie i jak mnie policja zatrzyma to mandacik 500zł-.^. Jednak czy to jest zgodne z naszym prawem? Przecież jak wspomniałeś prawo nie działa wstecz. Podobno do WORDu przyszedł jakiś smieszny faks i odwołali egzaminy na kat. B1, ponieważ w dowodzie rejestracyjnym auta było wpisane "samochód osobowy", a w projekcie ustawy samochód osobowy nie jest czterokołowcem. Nawet jeśli tak ma być, to dlaczego WORD wprowadził to teraz, kiedy to jest to jedynie projekt ustawy?! I nie rozumiem też na jakiej podstawie my mamy tracic uprawnienia do prowadzenia samochodów osobowych?

Offline

 
  • Index
  •  » Akcje
  •  » Od 12 lutego 2012 wchodzi nowe prawo o b1. A ci co zdali wcześniej?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpralnia cennik warszawa rejestracja spółek rasa psa husky